IT Manuálny Tester (Nemecký jazyk)

Bratislava, Slovensko

Popis práce

Zaujímajú Ťa nové technológie v medzinárodnom prostredí? Ako softvérový tester by si pracoval v zmiešanom tíme s rakúskymi kolegami, s vývojármi.

Platové očakávania: 1600 €/mesiac

Typ zamestnania: TPP

Miesto: Nitra, Hybrid

Dátum nástupu: Kedykoľvek

Tvojou náplňou práce bude:

  • Tvorba testovacích konceptov a vytváranie testovacích prípadov
  • Vykonávanie manuálnych testov
  • Vytváranie a správa testovacích dát, dokumentácia a kontrola testovacích výsledkov
  • Tvorba testovacích reportov
  • Hlásenie chýb prostredníctvom Bug Tracking Tool

O firme:

  • Priama komunikácia vedenia a zamestnancov na pravidelných meetingoch
  • Výsledky sú dôležitejšie ako počet odpracovaných hodín
  • Popri mesačnej mzde sú dostávané kvartálne odmeny
  • Umožnená občasná práca z domu

Stabilita

Vzdelávanie

IT a jazykové kurzy

Príjemná pracovná kultúra

Nápoje & Občerstvenie

Káva a iné nápoje v kancelárii

Požiadavky na uchádzača:

  • ISQTB Certifikát
  • Skúsenosť s manuálnym testovaním
  • Nemecký jazyk - stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk

Prihlás sa teraz

Daj nám vedieť ak máš záujem

Prilož svoj životopis

Vyplň dotazník a daj nám vedieť prečo máš záujem o pozíciu

Počkaj, kým sa ti ozveme

Po obdržaní tvojej správy sa ti čoskoro ozve jeden z naších recruiterov

Absolvuj pohovor

A môžeš sa tešiť zo svojej novej práce

O Synculario​

Sme personálna agentúra. Našim poslaním je budovať komunitu vysoko kvalifikovaných, renomovaných IT špecialistov a spájať ich so spoločnosťami, ktoré potrebujú ich odborné znalosti. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou, predovšetkým si ceníme silné a dlhotrvajúce vzťahy. Absolútna spokojnosť všetkým zúčastnených strán je našou najvyššou prioritou.

Preto je pre nás kľúčová spolupráca s našimi IT expertmi. Chceme vám pomôcť pri metodickom rozvoji vašich znalostí, ako aj podporiť vaše odhodlanie a vzdelávanie v nových, vzrušujúcich prostrediach. Dobré kontakty, dôvera, osobný rast a vzájomná podpora sú pre nás veľmi cennými faktormi.

Therefore, close cooperation with our IT Experts is a crucial point for us. We want to assist you in methodically developing your skills and expertise, as well as support your commitment and education in new, exciting environments. Good connections, trust, personal growth and mutual support are all very valuable factors for us.

S