IT Project manager v štátnej správe

Bratislava, Slovensko

Popis práce:

Momentálne máme otvorenú novú pracovnú pozíciu pre IT projektového manažéra, ktorú ponúka náš dobrý klient z oblasti štátnej správy. Jedná sa o jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov v IT.

Nutnosťou pre túto pozíciu je 7 ročná prax v oblasti vývoja softvéru a minimálne 1 ročná prax v oblasti projektového manažmentu.

Platové očakávania:  2 500€ brutto / mesiac

Typ zamestnania: TPP/IČO

Miesto: Bratislava, Hybrid

Nástup: asap

Čo bude náplňou tvojej práce?:

  • Plánovanie projektov v spolupráci s odbornými garantmi (team leaders) (termíny, prácnosť, zdroje, financie)
  • Alokácia zdrojov potrebných na realizáciu plánovaných projektov
  • Priebežná kontrola, dohľad a aktualizácia projektových plánov
  • Kontrola rozsahu projektu, plnenie cieľov a očakávaní
  • Pravidelný status reporting, eskalácia meškajúcich termínov, nedostatku zdrojov a financií
  • Projektová dokumentácia a administratíva
  • Projektová komunikácia s manažmentom spoločnosti, zákazníkom a projektovým tímom
  • Prezentácie projektových zámerov, rozsahu, cieľov, rizík a problémov, manažérskych súhrnov a pod.
  • Analýza rizík a eskalácia identifikovaných problémov
  • Rozhodovanie a riadenie v súlade s internými postupmi pre riadenie projektov

Benefity:

  • Prístup k najnovším technológiám
  • Možnosť odborného rastu a certifikácie
  • Výhodné platové podmienky na základe dosiahnutých výsledkov
  • Plat až do 2500€/brutto
  • Hybridný pracovný model = práca v kancelárií v BA, občasná možnosť práce z domu
  • Možnosť práce na TPP/živnosť

Moderné technológie

Neustále napreduješ a nestrácaš čas v zastaralom prostredí.

Hybridný model

Ponúkame Ti možnosť pracovať aj z kancelárie, aj z domu.

Vzdelávanie

Ponúkame Ti možnosť odborného rastu a získavanie certifikácií.

Priateľský kolektív

Vždy Ti radi v práci pomôžeme a vždy sa na nových kolegov tešíme.

Naše požiadavky na vás:

  • Skúsenosť s riadením OPIS/OPII projektov a znalosť projektovej dokumentácie podľa vyhlášky 85/2020 o riadení projektov výhodou
  • Pozitívny vzťah k tvorbe dokumentácie a administratívy
  • Certifikácia v oblasti projektového riadenia je výhodou
  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore informatika a výpočtová technika
  • Prax v odbore informatika a výpočtová technika
  • Min. 7 ročná prax v oblasti vývoja software
  • Min. 1 ročná prax v riadení tímov a projektov v odbore informatika a výpočtová technika výhodou
  • Schopnosť tímovej spolupráce
  • Komunikačné zručnosti
  • Flexibilita, chuť a snaha zvládnuť nové technológie a postupy
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Pokročilá znalosť v systéme Microsoft (Project, Word, Excel, Outlook, PowerPoint,...)
  • Vodičský preukaz B
Microsoft Office
Anglický jazyk (B1)

Prihlás sa teraz

Daj nám vedieť ak máš záujem

Prilož svoj životopis

Vyplň dotazník a daj nám vedieť prečo máš záujem o pozíciu

Počkaj, kým sa ti ozveme

Po obdržaní tvojej správy sa ti čoskoro ozve jeden z našich recruiterov

Absolvuj pohovor​

O Synculariu:

Sme personálna agentúra. Našim poslaním je budovať komunitu vysoko kvalifikovaných, renomovaných IT špecialistov a spájať ich so spoločnosťami, ktoré potrebujú ich odborné znalosti. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou, predovšetkým si ceníme silné a dlhotrvajúce vzťahy. Absolútna spokojnosť všetkým zúčastnených strán je našou najvyššou prioritou.

Preto je pre nás kľúčová spolupráca s našimi IT expertmi. Chceme vám pomôcť pri metodickom rozvoji vašich znalostí, ako aj podporiť vaše odhodlanie a vzdelávanie v nových, vzrušujúcich prostrediach. Dobré kontakty, dôvera, osobný rast a vzájomná podpora sú pre nás veľmi cennými faktormi.

S