C++ Developer

--Košice--

Popis pracovní pozice

Momentálně obsazuji pozici C++ Developera pro obor zdravotnictví a mezinárodní společnost. Vaše práce bude mít reálný dopad a můžete pomoci spoustě pacientů i lékařů.

Plat: od 2 500€

Typ úvazku: TPP

Lokalita: Košice, Bratislava, Žilina

Začátek: Kdykoliv

Náplň práce

  • Účast na definování rozsahu a cílů projektu, zapojení všech stran a zajištění technické proveditelnosti.
  • Spolupráce s různými stranami a vývoj softwaru podle prioritního produktového backlogu.
  • Návrh a implementace vysoce kvalitního softwaru s dobrým pokrytím testů.
  • Účast na revizích kódu.
  • Motivace ostatních.
  • Práce s dokumentačními platformami📊 (UML apod.).

Projekt

Budete totiž pracovat na systému, který sjednocuje všechna data získaná při léčbě. Například z MRI, rentgenu 🩻, laboratorních výsledků, údaje o dávkách léků 💊 atd. Aby lékař měl všechny informace na jednom místě a uměl rychle nastavit léčbu, případně zvolit další postup.

Benefity

  • Hybridní typ práce – kombinace práce na dálku a práce z kanceláře.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Bridge days – bezplatné placené volno navíc 6 dní v roce.
  • 3 dny sick day .
  • V případě nemoci 100% náhrada mzdy 20 dní/rok, to zahrnuje max. 10 dní/rok na rodinnou péči.
  • Doplňkový penzijní plán.
  • 300 EUR na regeneraci pracovní síly prostřednictvím bufetu.
  • Wellbeing program – Psychologické, právní a finanční poradenství.
  • Program rodinné péče (dotace pro novorozence, mateřská dovolená, školky, letní tábory).
  • Retenční program (pracovní výročí, životní jubileum, zaměstnanecké půjčky).
  • Školicí a rozvojový program (obchodní a produktová školení, e-learning, jazykové kurzy, školení měkkých dovedností,…).
  • Nastavitelný stůl jako standard.
  • Účast na světoznámých IT konferencích jako je Microsoft IGNITE pro nejlepší zaměstnance.
  • Široké portfolio projektů v oblasti zdravotnictví a rotace pracovních míst v rámci společnosti (kybernetická bezpečnost, umělá inteligence, zdravotnické IT služby, …).

Perks

flexibilní pracovní doba

Bridge days, sick days

Trainings

účast na konferencích

osobní development plan

e-learning

Sport Activity

wellbeing program

cafeteria

Požadavky

  • Zkušeností s budováním úspěšných softwarových systémů.
  • Zkušenosti s objektově orientovanými jazyky a frameworky (C++) a Microsoft/Web technology stack.
  • Zkušenosti s vývojem se systémově orientovanými a distribuovanými softwarovými platformami.
  • Plynulá mluvená i psaná angličtina.
  • Jasné pochopení procesů v rámci Product Lifecycle Management a praktické zkušenosti s LEAN a agilním vývojem softwaru.
  • Dobré znalosti o agilních metodologiích vývoje softwaru, např. TDD.
  • Silné analytické schopnosti, logické myšlení a smysl pro detail.
  • Dobrý time management, organizovanost projektových úkolů.
  • Orientace na zákazníka a cíl, proaktivita.

C++
English Language
SW Developer

Click To Apply Now

Let us know you have an interest

Attach Your CV

Fill the application form and don't forget short description why you are interested

We will contact you

After receiving your message, one of our recruiters will contact you

Have An Interview

Tarararara Jupiiiiii!

S